Obchodné objekty

Dobrý biznis sa v zlých priestoroch robiť nedá. Všetci sme sa už stretli so stiesnenými priestormi pošty, nelogicky riešenými kanceláriami alebo zastaralou prevádzkou banky. Kontaktné miesta s klientom však netreba podceňovať, práve naopak, sú vizitkou celej firmy. V Art-Bau nám záleží na tom, aby mali vaši zákazníci a zamestnanci ten najlepší zážitok. Dávame si preto záležať na tom, aby obchodné objekty našich klientov boli navrhnuté podľa najmodernejších štandardov, samozrejme s ohľadom na špecifické požiadavky konkrétnej stavby.

Do nášho portfólia spadá široké spektrum obchodných stavieb ako kancelárie, obchodné centrá, kongresové haly, autosalóny, banky, veľkoobchody a ďalšie prevádzky. Vďaka serióznemu prístupu a bohatým skúsenostiam sa môžete spoľahnúť, že váš obchodný priestor bude spĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky. Neefektívny priestor vás môže stáť veľmi veľa peňazí – nerobte preto kompromisy a zverte jeho návrh do rúk našich profesionálov. Zaručíte tak nielen maximálne využitie vašich zdrojov, ale maximálny zisk a príjemný zážitok ako na strane pracovníkov tak na strane zákazníkov, ktorí sa vo vašom obchodnom objekte budú pohybovať každý jeden deň.

Kde pôsobíme?

Bratislava, Senec, Šamorín, Trnava, Galanta, Nitra, a okolie.

Kompletný servis

Každý nový projekt preštudujeme a radíme s projektantmi stavby ako dozorom stavby. Úzko spolupracujeme s výrobcami stavebných materiálov, absolvujeme školenia použitia nových materiálov a pracovných postupov.

Naša technika

Vlastníme stavebné stroje, nákladné autá a stavebnú techniku. Poskytujeme  kompletný servis, zemné a výkopové práce, terénne úpravy...

Záruka

Na všetky dodané služby a stavebné materiály poskytujeme servis a záruku.

 

Partneri

Tomáš Jurčo
+421 907 213 092
 
Art Bau s.r.o.
Pestovateľská 6, 821 04, Bratislava
e-mail: info@art-bau.sk